Elustiili bränd Luxe Hapsal esindab rahulikult šikki stiili Põhjamaises Rivieras, kus aeg saab teise mõõtme. Loodud naistele, kes valivad parima.

Luxe Hapsal on loodud ajatu disaini, kvaliteetsete materjalide, jätkusuutliku moe ja detailitundliku esteetika austajatele.

Ajalooline kuurortlinn Haapsalu on Luxe Hapsal brändi asutajatele lõputuks inspiratsiooni allikaks. Brändi taga seisavad ema ja tütar – Heli Huul ja Maria Elisa Huul, kes põimivad kokku kahe generatsiooni tunnetuse ja lähenemise.

Kollektsioonid valmivad limiteeritud seeriatena Haapsalu ateljeedes, kasutades vaid naturaalseid OEKO-TEX® sertifikaadiga linaseid kangaid.

“Lõime brändi emaga 2019. aastal – hetk oli küps, et meie mõlema unistus teoks teha. Taipasime, et õige lähenemine brändi jaoks on meie ees – rikkaliku ajalooga Haapsalu oma kütkestava kontrastiga talvisest vaikelust ja suve melust. Põimime kuurortlinna olemuse oma loomingusse.

Disainime rõivaid, mida saaksime ja sooviksime ise kanda. Mudelid on šikid, ajatu joonega ja rahulikes meretoonides – värvipaletis on nii õrnad sinised, puhtad valged, taevahallid kui ka pehme terrakota. Suur rõhk on detailidel ja kvaliteedil – kasutame vaid OEKO-TEX® sertifikaadiga linaseid kangaid.

Luxe Hapsal on loodud kvaliteeti hindavale naisele, kes teab oma väärtust – ta valib alati parima.”

Maria Elisa Huul, asutaja ja disainer

Fotod: Johannes Arro

Koduleht: luxehapsal.com
Facebook: facebook.com/luxehapsal/