Baia Decor valmistab toredaid värvilisi, põnevaid ja erikujulisi helkivaid prosse, mis rõõmustavad silma ja teevad sind visuaalselt nähtavamaks.

Helkivad prossid on valmistatud ja loodud armastusega, saades inspiratsiooni loodusest ja meid ümbritsevast.

Nautides elu lihtsaid rõõme – varasel koidikul jalutamist, päikese puudutust nahal, mere rannas soojal liival lebamist ja kargetes talveilmades jalutamist. Selliselt iseloomustades võib ära tunda Baia Decori kliendid, kellele meeldivad lihtsad ja köitvad asjad.

Baia Decori looja Karin Zahharov kutsub tempot aeglustama ja võtma endale aega, et nautida ja väärtustada oma elu igat hetke, kogudes endale hindamatuid mälestusi ja kogemusi elust.

“Olen põline haapsallane ja abikaasa Urmas on pärit suvepealinnast Pärnust. Oleme südamest uhked oma ise ehitatud töökoja üle, kus tegutseb meie väike pereettevõte Catree OÜ.

Meie helkivad prossid on kaetud EL standardile vastava 3M scotshlite helkurkilega. Seda materjali kasutatakse ka liiklusmärkide valmistamiseks. Meie helkiv pross on visuaalne isikukaitsevahend.
Erikujulised ja omanäolised prossid kaunistavad kandjat igal aastaajal, nii öösel pimedas kui ka päeval.
Ideid uuteks kujunditeks saame oma kallitelt klientidelt, neid hoolega kuulates ja aktiivselt suheldes.

See kõik on olnud teekond täis üllatusi, aga ka saavutusi. Inimesed on meie helkivad prossid üles leidnud. Seda näitab “Läänemaa aasta toode 2019“ konkursil saadud rahva lemmiku tiitel, mille üle olime siiralt õnnelikud ja tänulikud. Saime aru, et see on suur tunnustus ja oleme võitnud oma klientide südame.

Siht on selge – kui ühendada töö ja hobi meeldivas elukeskkonnas, lähevad muud tegemised justkui lennates.

Hoidkem üksteist ning kogugem ilusaid hetki ja mälestusi!”

Karin Zahharov, Baia Decori asutaja

Oled särama loodud!