Meistrimeeste laserlõikuse ja puidu kohtumisest sünnib fantaasiaküllane ilu, mille kohta võib öelda, et isegi siis, kui sa ise veel päris täpselt ei tea, mida sa soovid, teevad Meistrimehed selle sulle valmis.

“Albert Einstein on öelnud, et loovus tekib siis, kui intelligents ja oskused lõbutsevad. Ja seda Meistrimehed juba oskavad!

Meistrimehed said alguse viis aastat tagasi Taebla alevikus ühes kahetoalises korteris, kui kaks haridustöötajat oma õpilastele uusi töömeetodeid ja –vahendeid otsisid. Ja nad leidsidki ja leidsid veel midagi, mis neil endilgi silmad särama pani.

Pärast erinevate laserlõikus- ja lihvimismasinate katsetamist, fikseerimata, suurt kogust saepuru ja katsetatud materjale pakuvad Meistrimehed täna Uuemõisas kindla kvaliteedi ja omanäolise käekirjaga laserlõigatud tooteid. Nende seast leiab nii armastatud kuuseehteid, mitmesuguseid karpe ja pliiatsitopse kui ka sünnipäevadeks ja pulmadeks tarvilikku. Mitte ükski toode ei jõua kliendini enne, kui see pole meistrimeeste poolt täiuslikuks kuulutatud! Ja mis kõige toredam – kõike seda saab personaliseerida ja kujundada vastavad kliendi soovile.”

Kristi Metshein, Meistrimeeste perenaine

Meistrimehed ise ütlevad, et nende olemus ei ole lõpuni defineeritud – nad on pidevas arengus ja pakuvad oma kliendile ikka ja jälle midagi uut ja põnevat, mida teised veel teinud ei ole ja seda parima kvaliteediga.

Lase ennast üllatada!